III promocja Szkoły Podchorążych Lotnictwa (Grupa Techniczna) - 1938 r.

Nazwisko, imię Specjalność
po promocji
Późniejsza
specjalność
Lokata
Adamczak Adamoficer technicznypilot 
Bargielski Wojciechoficer techniczny  
Bortkiewicz Stefanoficer techniczny  
Buczyński Janoficer technicznypilot 
Chodorowski Zbigniewoficer techniczny  
Czerwiński Witoldoficer technicznypilot 
Dachowski Teodoroficer techniczny  
Dąbrowski Edwardoficer techniczny  
Dudek Stanisławoficer technicznypilot 
Dyszlewski Zygmuntoficer techniczny  
Dzierżanowski Tadeuszoficer techniczny  
Ehrbar Aleksanderoficer techniczny  
Gidaszewski Stanisławoficer techniczny  
Grabowski Wiktoroficer technicznypilot 
Grażyński Zygmuntoficer techniczny  
Guranowski Zdzisławoficer techniczny  
Hrynaszkiewicz Czesławoficer technicznypilot 
Kalinecki Jerzyoficer techniczny  
Klackowski Stefanoficer techniczny  
Koźmiński Włodzimierzoficer technicznybombardier 
Lewicki Henrykoficer techniczny  
Liber Władysławoficer techniczny  
Łaszkiewicz Pawełoficer techniczny  
Martini Florianoficer technicznypilot 
Mendela Dominikoficer technicznypilot 
Michalik Wilhelmoficer techniczny  
Niemczewski Tadeuszoficer techniczny  
Niemyski Stanisławoficer techniczny  
Ostaszewski Leonoficer technicznybombardier 
Piotrowski Henrykoficer techniczny  
Popielewicz Mieczysławoficer techniczny  
Ronowicz Ryszardoficer technicznypilot 
Różycki Franciszekoficer techniczny  
Rubiński Aleksanderoficer techniczny  
Serejko Władysławoficer techniczny  
Siewruk Waldemaroficer technicznypilot 
Słoboda Mieczysławoficer techniczny  
Stróżak Ryszardoficer techniczny  
Śpikowski Zygmuntoficer technicznypilot 
Tatarski Edwardoficer technicznypilot 
Tosio Zbigniewoficer techniczny  
Trawiński Henrykoficer technicznypilot 
Turecki Władysławoficer technicznypilot 
Wower Stefanoficer techniczny  
Wyganowski Władysławoficer technicznypilot 
Zieliński Mieczysławoficer technicznynawigator 
Razem
46
 
 

Źródła:
1939-1945 Losy wojenne wychowanków SPL Grupa Techniczna (Bydgoszcz-Warszawa), Londyn 1989