663 Dywizjon Samolotów Artylerii


Dowódcy.
Nazwisko, imię Od Do
kpt. pil. art. Edward Pawlikowski 08.09.1944 29.10.1946
(do rozwiązania)
Sprzęt operacyjny.
Typ samolotu Od Do
Auster IV ??.10.1944 04.10.1946
Auster V ??.11.1944 04.10.1946
Lotniska na których stacjonowało dowództwo 663 dywizjonu (wszystkie eskadry "A", "B" i "C" zazwyczaj bazowały w innych miejscach niż dowództwo).
Lotnisko Od Do
San Basilio (Włochy) - obóz wojskowy 08.09.1944 02.11.1944
Eboli (Włochy) 02.11.1944 17.12.1944
Montecorvino (Włochy) 17.12.1944 02.01.1945
Castrocaro (Włochy) 02.01.1945 10.01.1945
Meldola (Włochy) 10.01.1945 30.01.1945
Villa Carpena (Włochy) 30.01.1945 08.04.1945
niezidentyfikowane lądowisko (Włochy) 08.04.1945 16.04.1945
Mordano (Włochy) 16.04.1945 21.04.1945
Poggio (Włochy) 21.04.1945 23.04.1945
Villa Arzana (Włochy) 23.04.1945 13.05.1945
Porto San Giorgio (Włochy) 13.05.1945 26.05.1945
Imola (Włochy) 26.05.1945 10.07.1945
Lorato (Włochy) 10.07.1945 03.10.1945
Monza (Włochy) 03.10.1945 04.10.1946
Llwyngwril (Walia) - obóz wojskowy 10.10.1946 29.10.1946
(do rozwiązania)

Źródła:
Cynk J. B., Polskie Siły Powietrzne w wojnie 1943-1945, AJ-Press, Gdańsk 2002